Lepo pozdravljeni!

sarlotka  

član od: 5.8.2005

sporočila: 64

28. avg 2008 17:39

Lep pozdrav in dobrodošla med nami Lp, Loti

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

28. avg 2008 17:50

Dobrodošla runo01

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

28. avg 2008 17:53

Pozdravljena in dobrodošla! gaja 1

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

28. avg 2008 19:18

Super! take rabimo, ki so profesionalci, ki se s tem veliko ukvarjajo, ker človek nikoli vsega ne ve in lepo je da si se nam pridružila. Tudi jaz obožujem pečenje dobrot, še posebaj pa okraševanje. Sem imela eno sosedo, ki je bla kuharca po poklicu in me je s tem zastrupila že kot majhno. Sem na pladnjih okraševala in delala vzorčke iz smetane. Pol sem hotla it za slaščičarja, pa je mama rekla, da gostinstvo ni v redu, da si dosti na nogah, pa da imaš deljene urnike,...Pa se nisem vpisala v to smer. Na žalost, ker če imaš voljo in malo talenta pa si ambiciozen, lahko daleč prideš. Napiši malo kaj delaš kot slaščičarka. Lep pozdrav vsem, ki radi pečejo in jejo ! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

30. avg 2008 11:11

Ja Katarina res je da je gostinstvo zelo težek poklic.Moj delovni čas je samo zjutraj(včasih tudi deljeno),vendar vse dni v tednu ,praznike....Delam v hotelu in vsi prazniki in vikendi so ponavadi polni,za božič in Novo leto pa si tam tudi po 12 ur in več.Če imaš otroke ,ne moreš biti nobene počitnice z njimi,tako da res gostinsvo je težek posel,če mu nisi predan v celoti. Kaj delam kot slaščičar?Vse oz.skoraj vse od drobnega peciva,dnevnih sladic,raznih krem,krofe,potice,minjone...Res pa da ne delamo tort po naročilu in tukaj mi predvsem manjka novih idej(dekoracije).Delamo pa vsak dan torte ki so standarne za slaščičarne-kavarne sacher,višnjeva,čokoladna,orehova,sadna pa kremne rezine, razne zavitke..... To bi blo na kratko o meni! A ve pečete samo za doma al za prodajo tudi,ker nekatere ste prave mojstrice kolker vidim? žigolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti